رقابت‌های دانش‌آموزی پن‌سوق

پژوهشی حلی ۵ در ظاهری متفاوت: پن‌سوق، رقابت‌های دانش‌آموزی ویژه پایه دهم است که اولین دوره‌ی آن در سال تحصیلی ۰۰-۹۹ به صورت آنلاین برگزار می‌شود

طبق تصمیماتی که در جلسه‌ی هم‌فکری دبیران پژوهشی دبیرستان علامه حلی ۵ تهران (مورخ ۹۹/۰۶/۱۵) گرفته شد، با توجه به اینکه در شرایط موجود امکان برگزاری کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های پژوهشی به شکل سنتی سمپاد، عملا امکان‌پذیر نیست و از طرفی آموزش مجازی با ساختار کلاس‌های آنلاین معمول مدرسه، در حوزه‌ی پژوهشی حوصله‌سربر و به دور از اهداف این حوزه خواهد بود، با همکاری دبیران و دانش‌آموزان عزیز، ۵ کارسوق‌ کوتاه‌مدت (پَن‌سوق) به شکل مسابقه‌ بین تیم‌های دانش‌آموزی برگزار خواهد شد.

پن‌سوق، بخشی از برنامه‌های اصلی در نظر گرفته شده برای دانش‌آموزان پایه دهم است که طی آن دانش‌آموزان در حدود ۱۵ تیم ۵ نفره در تمام زمینه‌های موجود (اعم از کامپیوتر، زیست، انسانی، معماری، مکانیک و...) برای کسب جوایز و جایگاه‌های برتر به رقابت می‌پردازند.

اهداف اصلی پن‌سوق، تقویت روحیه‌ی رقابتی دانش‌آموزان در جهت بالاتر بردن امتیاز تیم، یادگیری روش‌های تحقیق و حل مسئله، و همچنین آمادگی برای ارائه و دفاع از نتایج حاصل است.

پوستر رقابت‌های دانش‌آموزی پن‌سوق دبیرستان دوره دوم علامه حلی ۵ ویژه‌ی پایه دهمرقابت‌های دانش‌آموزی پن‌سوق دبیرستان علامه حلی ۵ تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحه‌ی معاونت پژوهشی مراجعه فرمایید.

نوشته شده توسط مهدی نژاد • 1399/08/09 ساعت 15:48
پژوهشی برنامه پایه دهم

نظرات (0)